Wyposażenie

Unit Stomatologiczny EURODENT ISOPLUS

Nowoczesna technologia, łatwa w użyciu. Unit o konstrukcji przyjaznej zarówno dla lekarza, asysty i Pacjenta. Doskonała ergonomia i bezpieczeństwo pracy. Wysoka jakość produkcji przekłada się na absolutną niezawodność.

Unit Stomatologiczny DIPLOMAT CONSUL 350

Bogate możliwości konfiguracyjne unitu Diplomat Consul DC 350 sprawiają, że ich wyposażenie można dopasować do preferencji lekarza. Konstrukcja bardzo wygodna dla Pacjenta oraz lekarzy.

Mikroskop zabiegowy SMART OPTIC

Mikroskop stomatologiczny to urządzenie, które występuje w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. Jego zastosowanie w trakcie leczenia kanałowego zwiększa trafność diagnozy, polepsza dokładność leczenia, a także możliwości terapeutyczne. Posiadany przez nas mikroskop, pozwala na uzyskanie 30-krotnego powiększenia pola operacyjnego. Jest to niezwykle istotne podczas leczenia kanałowego, kiedy liczy się przede wszystkim precyzja. Mikroskop umożliwia: lokalizację oraz udrażnianie cienkich oraz zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym, a także powtórne leczenie kanałowe. Wykorzystuje się go również do odnalezienia dodatkowego kanału lub jego rozwidlenia, leczenia perforacji wewnątrzkanałowej, a także zdiagnozowania pionowego pęknięcia korony i korzenia zęba.

Diodowy laser terapeutyczny DORIS – CTL 1106, 820nm-500Nw i 780nm-75mW

Świetne efekty terapeutyczne i szeroki zakres zastosowań (stymulacja metabolizmu, oddychania i podziału komórek, stymulacja systemu immunologicznego, przyspieszenie syntezy kolagenu, zwiększenie efektów przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwobrzękowych).

Piaskarka abrazyjna

Piaskarka abrazyjna umożliwia bezbolesne opracowywanie ubytków. W tej metodzie wykorzystuje się precyzyjny strumień sprężonego powietrza z drobinami proszku abrazyjnego, który zastępuje wiertło. Przy zastosowaniu piaskarki aż 95% pacjentów w bardzo małym stopniu lub w ogóle nie odczuwa dolegliwości bólowych, dlatego niepotrzebne jest znieczulenie. Dodatkową zaletą piaskarki jest fakt, że strumieniem środka abrazyjnego można “wyczyścić” ubytek o średnicy o połowę mniejszej niż najcieńsze wiertło, więc jest to metoda oszczędzająca tkanki zęba! Oprócz tego zabieg jest cichy. Nie ma wibracji, nieprzyjemnych doznań, dźwięków i stresu związanego z użyciem.

Rentgen stomatologiczny IRIX 70

Nasze centrum wyposażone jest w nowoczesny aparat radiograficzny IRIX 70. To certyfikowane urządzenie medyczne, które jest źródłem niespotykanej jakości cyfrowych obrazów i gwarantuje najwyższą ostrość oraz rozpoznawalność detali anatomicznych prześwietlanych zębów. Przy tym, dzięki zredukowanej dawce promieniowania jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta i personelu.

CE ENDO MASTER

Nowy bezprzewodowy endodontyczny system do kondensacji gutaperki ENDO-MASTER. To podwójny system do obturacji, łączy dwa wysoce wydajne urządzenia do obturacji w jeden poręczny zestaw, w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Urządzenie niezbędne w nowoczesnej endodoncji. ENDO-MASTER jest jednym z najlepszych bezprzewodowych systemów do obturacji na rynku, oferującym optimum funkcjonalności oraz niezawodną kontrolę wierzchołka wraz z najwyższej jakości czujnikiem dotyku.

LAMPA DO WYBIELANIA ZĘBÓW  BT COOL

Zespół zintegrowanych lamp diodowych wysokiej mocy służących do szybkiego, bezbolesnego wybielania zębów. Światło emitowane przez lampę przyśpiesza i wzmacnia działanie środka wybielającego. Zabieg obejmuje trzykrotną aplikację preparatu wybielającego i jest przeprowadzany w czasie jednej wizyty. Metoda ta pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów oraz minimalizuje niekorzystne dolegliwości u Pacjentów z nadwrażliwością zębów.

Mieszalnik do materiałów SILVER-MIX

Umożliwiający mieszanie materiałów w kapsułkach.

Bezprzewodowa RADIOWIZJOGRAFIA CYFROWA 6500 

Bezprzewodowa radiowizjografia RVG 6500 – pierwsza na świecie bezprzewodowa radiowizjografia pracująca w stabilnej technologii Wi-Fi. Najwyższa na rynku jakość obrazu.
Sensor RVG 6500 jest wszechstronny:

  • Najwyższa, stała w czasie jakość obrazowania i diagnozowania
  • Gwarantowane najbardziej ostre i wyraziste szczegóły anatomiczne
  • Urządzenie 10-cio krotnie minimalizuje dawkę promieniowania RVG
  • W czasie jednej wizyty możliwe jest wykonanie kilku zdjęć
  • Najszybsza metoda diagnozowania obrazowego

Zgrzewarka EUROSEAL

Jest to włoska zgrzewarka pracującą w cyklu ciągłym przy stałej temperaturze, która gwarantuje uzyskanie obszaru zgrzania o wymiarze 12 mm. Dana technologia zapewnia zawsze perfekcyjne zgrzewanie osłonek na sterylizowane materiały. Pozwala to zachować długotrwałą sterylność instrumentów roboczych.

ENDOMETR RAYPEX

Najnowocześniejszy z endometrów, niezbędny podczas leczenia kanałowego, elektronicznie lokalizuje wierzchołek korzenia pozwalając na precyzyjne określenie długości kanału.

KAMERA WEWNĄTRZUSTNA

Przy pomocy kamery pacjenci mogą zobaczyć na ekranie monitora stan swojej jamy ustnej.

AUTOKLAW MILLENIUM B-Sterylizator parowy

Sterylizator parowy o pojemności 17 litrów całkowicie sterowany jest przez mikrokomputer, monitorujący wszystkie parametry procesu sterylizacji.

Tomograf CBCT i pantomograf CS8100 3D

Najbardziej innowacyjny na świecie, zapewnia zawsze idealne badania 3D w rozmiarze 8×9 cm w optymalnej rozdzielczości 150 μm. Posiada unikalny system pozycjonowania i poszerzone pole widzenia 2D.
System zawiera:

  • Zmienne pole obrazowania 3D (od 4×4 cm, 5×5 cm aż do 8×9 cm)
  • Moduł CS ADAPT
  • Skanowanie wycisków CAD/CAM (wyciski wirtualne)

Opinie

Napisz do nas!

Wyślij formularz

    * pola obowiązkowe