Prywatne Centrum Stomatologiczne Oleśnica

“Aby Twój uśmiech był piękny i zdrowy.”

EZ-Dent to prywatne centrum stomatologiczne, gdzie dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych Pacjentów. Starannie dobrana kadra i profesjonalny sprzęt najwyższej jakości pozwalają nam zaoferować specjalistyczne zabiegi stomatologiczne oraz świadczyć usługi na światowym poziomie. Naszym pacjentom oferujemy kompleksową opiekę, obejmującą zarówno stomatologię zachowawczą jak i estetyczną, które zapewniają skuteczne i trwałe efekty. Piękny i zdrowy uśmiech oraz zadowolony Pacjent od zawsze był naszym najwyższym priorytetem. Lekarze z pasją, najnowszy na rynku sprzęt, najwyższej jakości materiały, komfortowo wyposażone gabinety – wszystko dlatego, że Pacjent jest dla nas najważniejszy.

Prywatne Centrum Stomatologiczne Oleśnica Ez-Dent

Szczególną uwagę przywiązujemy do leczenia małych Pacjentów, dla których nasze centrum jest jednym z miejsc do beztroskiej zabawy. W naszym centrum czekają na nich m.in. bajki wyświetlane na monitorze przy fotelu dentystycznym, w TV, zabawki i nagrody. Nasi zawsze uśmiechnięci lekarze przeprowadzają zabiegi stosując zabawne słowa: ,,kolorowa plastelinka, wędki na robaczki” itp., dzięki którym mali Pacjenci traktują wizytę w gabinecie jak miłe spotkanie. Przyjazne nastawienie do maluchów jest wynikiem nie tylko wiedzy, ale i wieloletniego doświadczenia.

Klimatyzowane gabinety i  poczekalnia, TV, schodołaz dla niepełnosprawnych Pacjentów to jedynie wybrane dodatkowe udogodnienia dla naszych Klientów.

Opinie

Napisz do nas!

Wyślij formularz

    * pola obowiązkowe