Wyposażenie

 • unit-stomatologiczny-eurodent-isoplus Unit Stomatologiczny EURODENT ISOPLUS
  Nowoczesna technologia, łatwa w użyciu. Unit o konstrukcji przyjaznej zarówno dla lekarza, asysty i Pacjenta. Doskonała ergonomia i bezpieczeństwo pracy. Wysoka jakość produkcji przekłada się na absolutną niezawodność.
  diplomat-consul-350 Unit Stomatologiczny DIPLOMAT CONSUL 350
  Bogate możliwości konfiguracyjne unitu Diplomat Consul DC 350 sprawiają, że ich wyposażenie można dopasować do preferencji lekarza. Konstrukcja bardzo wygodna dla Pacjenta oraz lekarzy.
  mikroskop_stomatologiczny_smartoptic Mikroskop zabiegowy SMART OPTIC
  Mikroskop stomatologiczny to urządzenie, które występuje w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. Jego zastosowanie w trakcie leczenia kanałowego zwiększa trafność diagnozy, polepsza dokładność leczenia, a także możliwości terapeutyczne. Posiadany przez nas mikroskop, pozwala na uzyskanie 30-krotnego powiększenia pola operacyjnego. Jest to niezwykle istotne podczas leczenia kanałowego, kiedy liczy się przede wszystkim precyzja. Mikroskop umożliwia: lokalizację oraz udrażnianie cienkich oraz zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym, a także powtórne leczenie kanałowe. Wykorzystuje się go również do odnalezienia dodatkowego kanału lub jego rozwidlenia, leczenia perforacji wewnątrzkanałowej, a także zdiagnozowania pionowego pęknięcia korony i korzenia zęba.
  laser_doris Diodowy laser terapeutyczny DORIS – CTL 1106, 820nm-500Nw i 780nm-75mW
  Świetne efekty terapeutyczne i szeroki zakres zastosowań (stymulacja metabolizmu, oddychania i podziału komórek, stymulacja systemu immunologicznego, przyspieszenie syntezy kolagenu, zwiększenie efektów przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwobrzękowych).
  piskarka_abrazyjna Piaskarka abrazyjna
  Piaskarka abrazyjna umożliwia bezbolesne opracowywanie ubytków. W tej metodzie wykorzystuje się precyzyjny strumień sprężonego powietrza z drobinami proszku abrazyjnego, który zastępuje wiertło. Przy zastosowaniu piaskarki aż 95% pacjentów w bardzo małym stopniu lub w ogóle nie odczuwa dolegliwości bólowych, dlatego niepotrzebne jest znieczulenie. Dodatkową zaletą piaskarki jest fakt, że strumieniem środka abrazyjnego można „wyczyścić” ubytek o średnicy o połowę mniejszej niż najcieńsze wiertło, więc jest to metoda oszczędzająca tkanki zęba! Oprócz tego zabieg jest cichy. Nie ma wibracji, nieprzyjemnych doznań, dźwięków i stresu związanego z użyciem.
  rentgen_iris_70 Rentgen stomatologiczny IRIX 70
  Nasze centrum wyposażone jest w nowoczesny aparat radiograficzny IRIX 70. To certyfikowane urządzenie medyczne, które jest źródłem niespotykanej jakości cyfrowych obrazów i gwarantuje najwyższą ostrość oraz rozpoznawalność detali anatomicznych prześwietlanych zębów. Przy tym, dzięki zredukowanej dawce promieniowania jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta i personelu.
  endo_master CE ENDO MASTER
  Nowy bezprzewodowy endodontyczny system do kondensacji gutaperki ENDO-MASTER. To podwójny system do obturacji, łączy dwa wysoce wydajne urządzenia do obturacji w jeden poręczny zestaw, w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Urządzenie niezbędne w nowoczesnej endodoncji. ENDO-MASTER jest jednym z najlepszych bezprzewodowych systemów do obturacji na rynku, oferującym optimum funkcjonalności oraz niezawodną kontrolę wierzchołka wraz z najwyższej jakości czujnikiem dotyku.
  lampa_bt_cool LAMPA DO WYBIELANIA ZĘBÓW  BT COOL
  Zespół zintegrowanych lamp diodowych wysokiej mocy służących do szybkiego, bezbolesnego wybielania zębów. Światło emitowane przez lampę przyśpiesza i wzmacnia działanie środka wybielającego. Zabieg obejmuje trzykrotną aplikację preparatu wybielającego i jest przeprowadzany w czasie jednej wizyty. Metoda ta pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów oraz minimalizuje niekorzystne dolegliwości u Pacjentów z nadwrażliwością zębów.
  silver_mix Mieszalnik do materiałów SILVER-MIX
  Umożliwiający mieszanie materiałów w kapsułkach.
  bezprzewodowa_radiowizjografia Bezprzewodowa RADIOWIZJOGRAFIA CYFROWA 6500 
  Bezprzewodowa radiowizjografia RVG 6500 – pierwsza na świecie bezprzewodowa radiowizjografia pracująca w stabilnej technologii Wi-Fi. Najwyższa na rynku jakość obrazu.
  Sensor RVG 6500 jest wszechstronny:
  – Najwyższa, stała w czasie jakość obrazowania i diagnozowania
  – Gwarantowane najbardziej ostre i wyraziste szczegóły anatomiczne
  – Urządzenie 10-cio krotnie minimalizuje dawkę promieniowania RVG
  – w czasie jednej wizyty możliwe jest wykonanie kilku zdjęć
  – najszybsza metoda diagnozowania obrazowego
  zgrzewarka Zgrzewarka EUROSEAL
  Jest to włoska zgrzewarka pracującą w cyklu ciągłym przy stałej temperaturze, która gwarantuje uzyskanie obszaru zgrzania o wymiarze 12 mm. Dana technologia zapewnia zawsze perfekcyjne zgrzewanie osłonek na sterylizowane materiały. Pozwala to zachować długotrwałą sterylność instrumentów roboczych.
  endometr_raypex ENDOMETR RAYPEX
  Najnowocześniejszy z endometrów, niezbędny podczas leczenia kanałowego, elektronicznie lokalizuje wierzchołek korzenia pozwalając na precyzyjne określenie długości kanału.
  KAMERA WEWNĄTRZUSTNA
  Przy pomocy kamery pacjenci mogą zobaczyć na ekranie monitora stan swojej jamy ustnej.
  millenium_sterylizator AUTOKLAW MILLENIUM B-Sterylizator parowy
  Sterylizator parowy o pojemności 17 litrów całkowicie sterowany jest przez mikrokomputer, monitorujący wszystkie parametry procesu sterylizacji.